
Крем-пінка для вмивання Mediderma Hylanses MD, 185 мл
728 ₴
- Немає в наявності
- Код: 40005207
Крем-пінка для вмивання Mediderma Hylanses MD для щоденного очищення всіх типів шкіри, включно з чутливою.
Містить ефективні заспокійливі компоненти, що допомагають делікатно очистити шкіру. Він має себорегулювальну дію, не містить агресивних компонентів, видаляє всі типи забруднень і надає відчуття свіжості жирній шкірі та шкірі, схильної до висипок.
Переваги:
• перешкоджає поширенню інфекцій
• покращує еластичність шкіри
• нормалізує вироблення шкірного себуму
• зволожує глибокі шари епідермісу
• заспокоює та відновлює шкіру
• має антибактеріальні властивості
Рослинні екстракти та триклозани мають антибактеріальні властивості та скорочують виділення себуму.
Авена — це екстракт вівса відіграє важливу захисну функцію. Він усуває лущення й почервоніння шкіри, зміцнюючи епідерміс і покращуючи регенерацію клітин. Корисні властивості вівса допомагають протистояти бактеріальним атакам і стимулюють клітинне дихання.
Екстракт ромашки очищає, заспокоює та прискорює регенерацію шкіри. Запобігає утворенню набряків, лущення, сухості шкіри.
Алое барбаденсис — заспокоює чутливу шкіру, знімає почервоніння і створює захисний бар'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Medi Derma |
| Країна виробник | Іспанія |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри, Нормальна, Чутлива |
| Призначення і результат | Очищення, Зволоження, Відновлення |
| Вік | 18+ |
| Гіпоалергенний | Так |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 185 мл |
- Ціна: 728 ₴
